Jdi na obsah Jdi na menu
 


HERBALIFE A JÁ

Příspěvky

Herbalife a já

26. 2. 2017

premena-27.02.2017.jpg

 

Když mně Hanka přivedla na setkání s KATKOU FÁRKOVOU, nevěděl jsem, kam a do čeho jdu. Měl jsem před noční a moc času mi nezbývalo. Ve chvíli,  kdy jsem uslyšel slovo HERBALIFE, přeběhl mi mráz po zádech a vzpomněl jsem si na dětská léta a slogan: "Chceš zhubnout, zeptej se mě jak?" Prodejci, kteří Herbu nabízeli, byli všude a dělal to snad každý kromě mě. Byli strašně neodbytní!

 

Při setkání s Katkou jsem ale věděl,  že si ji vyslechnu. Počkám si, co mi (nám) chce říct, že za to nic nedám a odejít mohu kdykoliv. Hned na začátek jsem oběma děvčatům neopomněl zmínit, své pocity a dřívější zkušenosti z Herbalife.

 

Bylo tomu pět měsíců, co se mi dal do kupy utržený lýtkový sval, který jsem urval na překážkách při přípravě na OCR závody a musel zcela přehodnotit svůj přístup k tréninku, odpočinku i ke stravování. Také jsem již měsíc cvičil podle rad TOMÁŠE JEDLIČKY a jeho Výzvy 21 dní. Byl jsem jím nadšen a čerpal z něj informace o tréninku a stravě: Hlavně jak, co, a kdy jíst a líbilo se mi, že mě nikdo nenutí být vegetarián (i-když jím být mohu). Můj prvotní problém spočíval v nepravidelné a nevyvážené stravě a z toho vyplývajícího, obrovského přísunu jednoduchých cukrů, ze kterého vycházelo velké množství viscereálního tuku. Ráno jsem nejedl, mizerně pil a večer se nacpal klidně i hranolkami, trénink netrénink.

 

Díky všem těm postupně získaným informacím jsem pochopil, že se najíst mohu kdykoliv ale stále musím přemýšlet, co mé tělo potom bude vykonávat za činnost a jestli bude spalovat nebo ukládat...

 

Vraťme se ale znovu k prvnímu setkání s Katkou... 

Se zájmem jsem si obhlédnul prostory a s potěšením uznal, že se Herbalife změnil a vedle produktů nabízí i možnost se hýbat, cvičit a doopravdy trénovat.

 

Setkání s Katkou (a tedy s Herbalife) mě poznamenalo nadšením a na druhé setkání jsem byl lehce ale přemýšlivě natěšen. Byl jsem stále zdrženlivý (pořád tu šlo a jde o mé peníze, které bych rád investoval do produktů). Už jsem věděl co chci:

 

* Podpořit snídani.

* "Utěšit" tělo regenerací po tréninku.

* Zařadit si do jídelníčku "něco", co mi postačí, když nestíhám ve svých třech zaměstnáních nebo když mám dlouhý závod a jakákoliv strava je náročná pro tělo k přijmutí natož ke zpracování.

 

Tímhle rozhodnutí jsem do svých pravidelných jídel zařadil jako první snídani vodnaté a výborném koktejly FORMULE 1 a také HERBA TEA.

Po tréninku využívám k regeneraci REBUILD STRENCH a REBUILD ENDURANCE.

Jako svačinky v práci (a při sportovním výkon jako podporu) si dopřeji PROTEINOVÉ TYČINKY.

Při dlouhých cestách, kdy není možnost sebou táhnout půl kilovou krabici Formule 1, si dopřávám jako hlavní jídlo VÝŽIVNÉ TYČINKY.

Úžasným na tom je, že všechny produkty Herby jsou svojí výživovou hodnotou a složením k danému jídlu přímo určené. Takže třeba v krizové chvíli, kdy v autobusu nemám možnost si sáhnout do tašky a vytáhnout pořádný řízek nebo "letím" z práce do práce a čas na jídlo nestíhám, tak proteinové tyčinky Herbalife všechno plnohodnotně zastoupí. (To "lítání" mě baví! Dokážete si představit dvou set gramový řízek v letadle oproti 56g tyčinky? Rozdíl váhy i kvality pevně sedí na straně Herbalife).

 

Neříkám, že tyhle produkty jím stále, to ne! Pořád miluji hranolky, kafe, čokoládu, opečený chleba, vepřové maso a cokoliv nezdravého ale hold už vím, že si to mohu dopřát jen v určitý čas, v určitou dobu a v určitém množství.

 

Není to všechno z možností výživy ale pro více info doporučuji mě zkontaktovat. Pokud vám uniklo kdo jsem, tak se víc dozvíte na těchto stránkách v sekci "KDO JSEM" a když přejdete do článku "NĚCO O MĚ". Pokud se chcete dozvědět víc o produktech Herbalife nebo je chcete vyzkoušet, klidně mailujte na "konichiva@centrum.cz". Také se můžeme domluvit na setkání v Praze a okolí a zajít na kafe a dát nezávaznou řeč. Nikdo nikoho do ničeho nenutí :-)

 

Toliko prozatím z mých zkušeností. Přeji Vám hezký den a těším se na setkání.

STANDA.